Hakkımızda

Ankara Doğalgaz Proje Mühendislik


2009 yılında kurulan firmamız, Ankara Keçiören’de kombi, kalorifer, şofben vb. doğalgazlı ısıtma sistemleri ve klima soğutma sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Doğalgazlı ısıtma sistemlerinin projelendirilmesi, montajı, bakım ve onarım çalışmalarıyla hizmetinizdeyiz..

DEMİRDÖKÜM, BUDERUS, VIESSMANN, BAYMAK, PROTHERM, BOSCH, SANICA, VAILLANT , WARMHAUS, ECA gibi seçkin markaların bayiliğini yapan firmamızda, tüm kombi, radyatör, şofben ve doğalgazlı sistemleri ile klima soğutma sistemleri bulunmaktadır.

İşinde uzman personelimiz ve güçlü teknik altyapımız ile doğalgaz projelerinde standartların üzerinde, profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Ankara Doğalgaz Proje Limited Şirketi Ankara’da faaliyet gösteren akredite bir kuruluştur. Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’den doğalgaz tesisatlarının projelendirilmesi ve imalatlarının yapılması konularında yetkilendirilmiş bir firmadır. Firma kodu 1203003030 olup firma bilgilerimize Başkent Doğalgaz üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp