? yılında kurulan firmamız, Ankara Keçiören'de kombi, kalorifer, şofben vb. doğalgazlı ısıtma sistemleri ve klima soğutma sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Doğalgazlı ısıtma sistemlerinin projelendirilmesi, montajı, bakım ve onarım çalışmalarıyla hizmetinizdeyiz..

DEMİRDÖKÜM, BUDERUS, VIESSMANN, BAYMAK, PROTHERM, BOSCH, SANICA, VAILLANT , WARMHAUS, ECA gibi seçkin markaların bayiliğini yapan firmamızda, tüm kombi, radyatör, şofben ve doğalgazlı sistemleri ile klima soğutma sistmeleri bulunaktadır.

İşinde uzman personelimiz ve güçlü teknik altyapımız ile doğalgaz projelerinde standartların üzerinde, profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Ankara Doğalgaz Proje Limited Şirketi Ankara’da faaliyet gösteren akredite bir kuruluştur. Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’den doğalgaz tesisatlarının projelendirilmesi ve imalatlarının yapılması konularında yetkilendirilmiş bir firmadır. Firma yetki kodu 2604 olup firma bilgilerimize Başkent Doğalgaz üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Sektördeki uzmanlığımızı müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde kullanarak bir artı değer yaratma gayesinde olmak, geniş ürün yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamak.

Profesyonel olarak sürdürdüğümüz sıhhi tesisat mesleğini yenilikleri sürekli takip ederek tesisat problemlerinde teknolojiyide kullanarak kalıcı çözümler üretebilmek ve bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak dürüst,güvenilir mesleğinde başarılı ısıtma ve soğutma servis hizmeti verme olma yolunda ilerlemek.

Faaliyet gösterdiğimiz sıhhi tesisat sektöründe; müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun, kaliteli ve zamanında üretim yaparak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak,

  • Kalite yönetim sistemi (ISO 9001:2015) şartlarına uymak,
  • Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek,
  • Kalite hedeflerini oluşturmak ve gözden geçirmek,
  • Kalite yönetim sistem şartlarının çalışanlarca anlaşılmasını sağlamak,
  • Çalışanların kalite yönetim sistemine katılımını sağlamak,
  • Kalite yönetim sisteminin uygunluğunu gözden geçirmek,

Belgelerimiz