Isıtma Hizmetlerimiz

Doğalgaz Kaçak Tespiti

Firmamız son dönem teknolojik ekipmanları ve işinde uzman ekibiyle kaçak tespitlerinizde herhangi bir kırma işlemine gerek kalmadan hızlı bir şekilde kaçağı tespit ederek gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

Doğalgaz Projelendirme

Sizin için özel olarak hazırlanan doğalgaz projesi, yetkili kurum tarafından onaylanmış sertifikalı uzman kadromuz tarafından çizilir.İhtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilen proje, yetkili kurum tarafından onaylanır.

Merkezi Isıtma Sistemleri

Doğru kurgulanmış,doğru kullanılan, izolasyonu kusursuz, bakımlı, ihtiyaçlara uygun çalışan ve doğru yönetilen bir merkezi sistem, toplu yaşam alanları için bireysel kombiye oranla çok daha konforlu ve verimlidir

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Yeni bir eve taşındınız ve doğalgaz tesisatının olmadığını farkettinz.Sizlerin bütçesine uygun kombiler ve aynı zamanda işinde uzman,güvenilir ve kaliteli ekibi ile iç tesisat döşetmek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Daire İçi Kombi Montajı/Tesisatı

Kombi montajı üretici firmanın,gaz dağıtım şirketinin şartnamelerine uygun olmalıdır.Yoksa can ve mal güvenliğiniz tehlikede olabileceği gibi cihazın ve gaz açılışı olmaz.Firmamız Başkentgaz A.Ş.’den yetkili bir firmadır.

Kombi Satış

BAYMAK, DEMİRDÖKÜM, BUDERUS, BOSCH, VAILLANT, VIESSMANN, WARMHAUS, SANICA , PROTHERM gibi seçkin markaların bayiliğini yapan firmamızda, tüm kombi, radyatör, şofben ve doğalgazlı sistemleri bulabilirsiniz.

Keşif Hizmeti

Isıtma / doğalgaz ürünlerinden hangisinin sizin için en doğru seçim olduğunu öğrenmek isterseniz keşif yaptırabilirsiniz. Keşfe gelen uzmanlarımız sizlere en uygun çözümü sunacaktır.

BaşkentGaz Yetkili Firma

Ankara Doğalgaz Proje LTD.ŞTİ ; teknik ve sertifikalı usta kadrosunu oluşturarak BAŞKENT DOĞALGAZ A.Ş ´dan doğalgaz tesisatlarının projelendirilmesi ve imalatlarının yapılması konularında yetkilendirilmiş bir firmadır.

Soğutma Hizmetlerimiz

VRF Klima Sistemleri

Büyük bir yapıya en iyi klima çözümünü arıyorsanız, VRF sistemleri iyi bir seçenek oluşturmaktadır.

Chiller Soğutma Sistemleri

İhtiyacınıza Uygun Profesyonel Chiller Cihazları Satışı ve 7/24 Teknik Servis İmkanı.

Hijyenik Sistemler

In a climate like southwest San Diego’s, even cooling and heating San Diego is a necessity for year-round home...

Ankara Doğalgaz Proje Limited Şirketi Ankara’da faaliyet gösteren akredite bir kuruluştur.Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’den doğalgaz tesisatlarının projelendirilmesi ve imalatlarının yapılması konularında yetkilendirilmiş bir firmadır.

Döviz Kuru

İletişim

Pınarbaşı Mah. Kızlarpınarı Cd. No:205 / D Keçiören, ANKARA
0312 381 88 86
0554 234 40 04 / 0530 125 06 85